Small bokeh Big bokeh Background bokeh

6 vacatures in:

Commerciële, verkoop, sales vacatures in de regio Doetinchem/Aalten

Welke vacature past bij jou?

Wil jij werken in een van de grootste en meest imposante showrooms in Europa? Bekijk onze vacatures sales. Kom jij bij ons werken in de verkoop?

Commercieel / Verkoop
Accountmanager UK
Commercieel / Verkoop
Accountmanager UK
Laat jij geen enkele commerciële kans liggen en heb jij affiniteit met home decoratie? Ben je net als ons ambitieus en beheers je de Engelse taal uitstekend? Dan maken we graag kennis met jou! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegen...
Ontdek de vacature
Accountmanager UK
Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Scandinavië
Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Scandinavië
Regio Gelderland/Achterhoek Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Ben je commercieel, administratief sterk en beheers jij de Engelse taal? Dan verwelkomen wij je graag op onze afdeling! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegen...
Ontdek de vacature
Commercieel Medewerker Binnendienst Scandinavië
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Duitsland
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Duitsland
Regio Gelderland/Achterhoek Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Ben je commercieel, administratief sterk en in staat om processen goed te bewaken? Dan willen we je graag ontmoeten! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenhed...
Ontdek de vacature
Commercieel medewerker binnendienst Duitsland
Commercieel / Verkoop
Assistant(e) commercial(e) France
Commercieel / Verkoop
Assistant(e) commercial(e) France
La satisfaction du client est-elle une priorité pour vous ? Vous avez une expérience dans un poste similaire et vous avez une connaissance de base du français ? Alors nous avons une place pour vous dans notre équipe !Kaemingk, ravi de vous rencontrer ! Nous sommes un fournisseur innovant d'articles...
Ontdek de vacature
Assistant(e) commercial(e) France
Commercieel / Verkoop
Kaufmännischer Sachbearbeiter im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau (m/w/d)
Commercieel / Verkoop
Kaufmännischer Sachbearbeiter im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau (m/w/d)
Kaemingk BV ist seit über 80 Jahren ein innovativer Lieferant von saisonalen Dekorationsartikeln. Das große Sortiment von Kaemingk – mit rund 20.000 Artikeln – kann in Showrooms in den Niederlanden, in Belgien und den USA bestaunt werden. Mit einem Umsatz von über 300 Millionen Euro pro Jahr sind w...
Ontdek de vacature
Kaufmännischer Sachbearbeiter im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau (m/w/d)
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Frankrijk
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Frankrijk
Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Heb jij ervaring in een soortgelijke functie en beschik je over een basisbeheersing Frans? Dan hebben we voor jou een plekje in ons team! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden zoa...
Ontdek de vacature
Commercieel medewerker binnendienst Frankrijk

Job Alert

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze Job Alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures.

Inschrijven
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen over vacatures?

Neem contact met ons op via personeel@kaemingk.com.

Meer contactgegevens