Small bokeh Big bokeh Background bokeh

8 vacatures in: Commercieel / Verkoop

Welke vacature past bij jou?

Sales vacatures in de regio Doetinchem

Wil jij werken in een van de grootste en meest imposante showrooms in Europa? Bekijk onze vacatures sales. Kom jij bij ons werken in de verkoop?

Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst UK
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst UK
Regio Aalten Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Heb jij ervaring in een soortgelijke functie en ben jij klaar voor the next step? Dan hebben we voor jou een plekje in ons team! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden...
Ontdek de vacature
Commercieel medewerker binnendienst UK
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Spanje
Commercieel / Verkoop
Commercieel medewerker binnendienst Spanje
Aalten Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Ben je commercieel, administratief sterk en beheers jij de Spaanse taal? Dan verwelkomen wij je graag op onze afdeling! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden zoals Kerst, P...
Ontdek de vacature
Commercieel medewerker binnendienst Spanje
Commercieel / Verkoop
Accountmanager UK
Commercieel / Verkoop
Accountmanager UK
Aalten Laat jij geen enkele commerciële kans liggen en heb jij affiniteit met home decoratie? Ben je net als ons ambitieus en beheers je de Engelse taal uitstekend? Dan maken we graag kennis met jou! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke ...
Ontdek de vacature
Accountmanager UK
Commercieel / Verkoop
Sales assistant Verkoop Duitsland / Commercieel medewerker binnendienst
Commercieel / Verkoop
Sales assistant Verkoop Duitsland / Commercieel medewerker binnendienst
Standplaats Aalten (regio Gelderland / Achterhoek)Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Ben je commercieel, administratief sterk en in staat om processen goed te bewaken? Dan willen we je graag ontmoeten!Als commercieel medewerker binnendienst ondersteun je het gehele verkoopproces voor onz...
Ontdek de vacature
Sales assistant Verkoop Duitsland / Commercieel medewerker binnendienst
Commercieel / Verkoop
Commercieel binnendienst medewerker Italië
Commercieel / Verkoop
Commercieel binnendienst medewerker Italië
Regio Gelderland/ Achterhoek/ Twente Ben je commercieel en administratief sterk onderlegd? Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Dan willen we je graag ontmoeten! Voor onze salesafdeling Zuid-Europa zijn wij op zoek naar een commercieel binnendienst medewerker. Als commercieel binnendienst ...
Ontdek de vacature
Commercieel binnendienst medewerker Italië
Commercieel / Verkoop
(Junior) Account Manager France
Commercieel / Verkoop
(Junior) Account Manager France
Would you like to practice the French language in your job? And are you looking for an ambitious and international working environment, including a lot of customer contact? Then we have the perfect job for you!As (Junior) Account Manager France you are responsible for the sales of home decoration t...
Ontdek de vacature
(Junior) Account Manager France
Commercieel / Verkoop
Kaufmännische(r) Sachbearbeiter(in) im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau
Commercieel / Verkoop
Kaufmännische(r) Sachbearbeiter(in) im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau
Kaemingk BV ist seit über 80 Jahren ein innovativer Lieferant von saisonalen Dekorationsartikeln. Das große Sortiment von Kaemingk – mit rund 19.000 Artikeln – kann in Showrooms in den Niederlanden, in Belgien und den USA bestaunt werden. Mit einem Umsatz von ca. 270 Millionen Euro pro Jahr sind wi...
Ontdek de vacature
Kaufmännische(r) Sachbearbeiter(in) im Verkaufsinnendienst / Bürokaufmann-/frau
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager verkoop Frankrijk
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager verkoop Frankrijk
Regio Gelderland / Achterhoek Liefde voor de Franse taal en een passie voor verkopen? Ben je ambitieus en wil je graag werken in een dynamische werkomgeving? Dan willen we je graag ontmoeten! Als accountmanager Frankrijk ben je verantwoordelijk voor de verkoop van home decoratie aan onze Franse k...
Ontdek de vacature
(Junior) Accountmanager verkoop Frankrijk

Job Alert

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze Job Alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures.

Inschrijven
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen over vacatures?

Neem contact met ons op via personeel@kaemingk.com.

Meer contactgegevens