Small bokeh Big bokeh Background bokeh

5 vacatures in:

Commerciële, verkoop, sales vacatures in de regio Doetinchem/Aalten

Welke vacature past bij jou?

Wil jij werken in een van de grootste en meest imposante showrooms in Europa? Bekijk onze vacatures sales. Kom jij bij ons werken in de verkoop?

Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Spanje
Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Spanje
Regio Gelderland/AchterhoekStaat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Ben je commercieel, administratief sterk en beheers jij de Spaanse taal? Dan verwelkomen wij je graag op onze afdeling!Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenhe...
Ontdek de vacature
Commercieel Medewerker Binnendienst Spanje
Commercieel / Verkoop
Assistant(e) commercial(e) France
Commercieel / Verkoop
Assistant(e) commercial(e) France
La satisfaction du client est-elle une priorité pour vous ? Vous avez une expérience dans un poste similaire et vous avez une connaissance de base du français ? Alors nous avons une place pour vous dans notre équipe ! Kaemingk, ravi de vous rencontrer ! Nous sommes un fournisseur innovant d'article...
Ontdek de vacature
Assistant(e) commercial(e) France
Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Frankrijk
Commercieel / Verkoop
Commercieel Medewerker Binnendienst Frankrijk
Staat klanttevredenheid voor jou op nummer 1? Heb jij ervaring in een soortgelijke functie en beschik je over een basisbeheersing Frans? Dan hebben we voor jou een plekje in ons team! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden zoa...
Ontdek de vacature
Commercieel Medewerker Binnendienst Frankrijk
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager France
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager France
Vous aimez la langue française et avez une passion pour la vente? Vous êtes, comme nous, ambitieux et vous avez une affinité avec la décoration intérieure ? Alors nous aimerions vous rencontrer! Kaemingk, ravi de vous rencontrer ! Nous sommes un fournisseur innovant d'articles de décoration pour le...
Ontdek de vacature
(Junior) Accountmanager France
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager Frankrijk
Commercieel / Verkoop
(Junior) Accountmanager Frankrijk
Liefde voor de Franse taal en een passie voor verkopen? Ben je net als ons ambitieus en heb jij affiniteit met home decoratie? Dan maken we graag kennis met jou! Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden zoals Kerst, Pasen, Valent...
Ontdek de vacature
(Junior) Accountmanager Frankrijk

Job Alert

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze Job Alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures.

Inschrijven
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen over vacatures?

Neem contact met ons op via personeel@kaemingk.com.

Meer contactgegevens