Small bokeh Big bokeh Background bokeh
Vacature:

HR consultant ( 32 / 40 uur )

Solliciteer op deze functie
Vacature:

HR consultant
(32 / 40uur)

Gewoon doen!

Regio Gelderland / Achterhoek

Weet jij hoe je anderen ertoe kunt bewegen om het beste uit zichzelf te halen? Heb jij oog voor talent en weet je talent aan een organisatie te binden? Is vooruitgang jouw belangrijkste drijfveer maar verlies je daarbij de menselijke maat niet uit het oog? Dan hebben wij een plekje voor jou in ons team!

Kaemingk, aangenaam! Wij zijn een innovatieve leverancier van decoratieartikelen voor feestelijke gelegenheden zoals kerst, Pasen, valentijn en het voorjaar. Als marktleider in Europa tonen we ieder seizoen weer vernieuwende collecties in onze compleet gerestylede showrooms in Nederland, België, Duitsland en de Verenigde Staten. Ons assortiment telt ruim 19.000 artikelen, welke we leveren aan meer dan 73 landen over de hele wereld.

Ga je bij ons aan de slag, dan heb je meer dan 500 collega’s met ieder hun eigen unieke talent. Bij Kaemingk krijg je volop de kans om jouw talent in te zetten en verder te ontwikkelen. Resultaat telt, maar vooral ook respect voor elkaar en een goede sfeer. Onze kernwaarden? Open, innovatief, inspirerend en doen!

Jouw werk als HR consultant
Je krijgt verschillende teams toegewezen waarvoor jij het directe aanspreekpunt bent voor leidinggevende en medewerkers op het gebied van HR. Denk hierbij aan algemeen functioneren, recruitment, tijdelijke krachten en verzuim. Naast je adviesrol, werk je actief mee aan HR gerelateerde ontwikkeling en verbetering op het gebied van o.a. employer branding, talent management en onboarding nieuwe medewerkers. Binnen ons team van 6 gepassioneerde HR medewerkers krijg jij je eigen verantwoordelijkheden en aandachtsgebieden, uiteraard houden we rekening met jouw ervaring, voorkeuren en talenten. 

Vanuit je rol ben je nauw betrokken bij organisatieontwikkeling en weet je wat er speelt. Je bent goed in staat om positie in te nemen en de langere termijnvisie te vertalen naar de praktijk en levert daarmee een belangrijke bijdrage aan het succes van Kaemingk.

Op de afdeling HR is het nooit saai, immers werk je continu met mensen. De dynamiek en ja, ook de hectiek en de stress die er soms kan zijn, vind jij heerlijk.

Dit ben jij 

  • Het allerbelangrijkst is dat je stevig in je schoenen staat en dat je beschikt over organisatiesensitiviteit. Je stelt je onafhankelijk op en maakt verbinding met anderen.
  • Je gaat recht op je doel af en gaat altijd voor het beste resultaat. Je hebt een proactieve werkhouding en weet goed te anticiperen op kansen of bedreigingen.
  • Jij hebt een HBO opleiding richting HRM afgerond en minimaal 5 jaar allround HR- ervaring opgedaan.
  • Tot slot heb jij affiniteit met de regio, de internationale handel en met een productiematige of logistieke omgeving.

Wat biedt Kaemingk jou?

  • Een marktconform salaris met een winstdelingsregeling
  • Een vast contract. Met reiskostenvergoeding, pensioenopbouw, 25 vakantiedagen, een verlofspaarregeling en een extra optie om vakantiedagen bij te kopen.
  • Een goede pensioenvoorziening, een WIA-haat verzekering, mogelijkheden voor een fiets van de zaak en een eigen vitaliteitsprogramma.
  • Ten behoeve van de functie wordt een laptop en een mobiele telefoon beschikbaar gesteld.
  • Als jij jezelf verder wilt ontwikkelen in je werk, faciliteren wij de opleiding.

Solliciteren op de functie HR consultant
Word je al enthousiast? Dan nodigen wij je van harte uit om te reageren. Laat je cv en motivatie achter door te klikken op de sollicitatiebutton. We nodigen je graag uit voor een kennismakingsgesprek.

 

Onze kernwaarden

Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen? Neem contact met ons op!
Vragen over vacatures?

Neem contact met ons op via personeel@kaemingk.com.

Meer contactgegevens

Onze sollicitatieprocedure

Lijkt het je leuk om bij Kaemingk te werken? Dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet!
Zo werkt het:

Solliciteer direct

Functie: HR consultant ( 32 / 40 uur )
Niet alle velden zijn correct ingevuld, pas deze aan en probeer het opnieuw.
Aanhef
:
Voornaam
:
Achternaam
:
E-mailadres
:
CV (.jpeg, .PNG, .gif, .pdf, .doc & .docx)
:
Motivatieveld
:
Motivatiebrief
: